2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista

  • 36 m²

Om van uw vakantie in São Paulo te genieten, verblijf in 1-slaapkamer 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista São Paulo, gelegen op 3 km van Parque Ibirapuera en op 25 minuten loopafstand van het MASP. Dit 36 m² grote appartement heeft welgelegen locatie, binnen een paar straten van het Benedito Calixto plein, en omvat een stoomcabine, een sauna en warme openbare baden.

Deze 1-badkamer accommodatie is voorzien van airconditioning, en biedt een zitruimte, evenals uitzicht over de stad. Bij dit appartement zijn een apart toilet en een sauna aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Bovendien biedt deze accommodatie gasten toegang tot een wellnesscentrum, zodat ze zich kunnen richten op hun fysieke welzijn.

2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista omvat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met keukengerei en glaswerk.

Dit appartement bevindt zich in de Jardim Paulista wijk van São Paulo, op 2 km van de Avenida Paulista. Het bevindt zich op een korte afstand van Cartel 011, tevens is er een metrostation, Clinicas, op 600 meter afstand. 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista is te bereiken op slechts 10 minuten lopen van Parada Brasil bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista São Paulo
Ag Residences - Conforto Prox. A Oscar Freire
Mobiele prijsaanbieding

Ag Residences - Conforto Prox. A Oscar Freire

5.7
Behoorlijk 7 beoordelingen
388 m van de accommodatie
Conforto Na Capote Valente Perfeito Para 4 Pessoas
Mobiele prijsaanbieding

Conforto Na Capote Valente Perfeito Para 4 Pessoas

400 m van de accommodatie
Studio 1016 A Poucos Passos Do Metro Oscar Freire-H Das Clinicas Av Reboucas -Sp
Mobiele prijsaanbieding

Studio 1016 A Poucos Passos Do Metro Oscar Freire-H Das Clinicas Av Reboucas -Sp

9.0
Schitterend 16 beoordelingen
441 m van de accommodatie
USD 49 USD 44
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Roomservice
    • Huishouding
    • Wasserij
    • Boodschappenservice

    Eten

    • Restaurant

    In de keuken

    • Keukengerei

    Zakelijke faciliteiten

    • Zakencentrum
    • Vergader-/Banketfaciliteiten

    Recreatie

    • Dakzwembad
    • Overdekt zwembad
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Tuin
    • Spa-lounge
    • Sauna
    • Stoomcabine
    • Massage
    • Warmwaterbronbad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
    • Allergievrije kamers
    • Lift
    • Koffiebar
    • Verkoopautomaten
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Keycard toegang

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista te vinden?
      2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista is in de Jardim Paulista wijk van São Paulo gesitueerd, binnen 8 minuten wandelen van winkelstraat Rua Oscar Freire.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in São Paulo een bezoek brengt aan winkelstraat Rua Oscar Freire (650 m) en het MASP op 2 km van 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Arturito en Cao Veio restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Heeft 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista internetverbinding?
      Ja, 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista?
      Bij 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista vinden gasten een keuken met een broodrooster en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 36 m².
    • Is er een zwembad in 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista?
      Ja, 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista heeft een zwembad.
    • Biedt 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista een mooi uitzicht?
      Ramen van 2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    2211 - Rentaqui Flat Transamerica Jardim Paulista São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten